Ana Sayfa
 

www.neosante.com'da güvenli alışveriş

www.neosante.com 2003 yılından beri kendi alanında lider sanal mağaza olarak siz müşterilerimize güvenle hizmet vermektedir.

www.neosante.com'da sipariş ve kişisel bilgilerinizi girdiğiniz sayfalar 128 Bit SSL protokolü ile şifrelenmektedir. 128 Bit SSL şu anda kullanılan en gelişmiş şifreleme standardı olup, bu sayfalarda bize aktardığınız bilgilerin başka kişiler tarafından görülmesini imkansız kılmaktadır.

www.neosante.com'da kredi kartı işlemleri Akbank, Yapı Kredi, Garanti Bankası, Finansbank ve İş Bankası'nın sağladığı güvenli on-line otorizasyon (VPOS) sistemleri kullanılarak gerçekleştirilir. Sipariş verdiğiniz sırada ekrana girdiğiniz kart bilgileri şifreli bir bağlantı üzerinden on-line olarak bankaya iletilir ve provizyon alınır. Kredi kartı bilgileriniz veri tabanımızda saklanmaz, kendi personelimiz de dahil olmak üzere hiçbir kişi veya kurumla paylaşılmaz.

www.neosante.com'a verdiğiniz adres, telefon, e-posta adresi gibi kişisel bilgileriniz ise sıkı güvenlik önlemleriyle saklanır ve üçüncü kişilerle paylaşılmaz.